مدیریت و اجرای پروژه های ERP

تیم استقرار مجرب، متضمن کاهش هزینه و ریسک اجرای پروژه‌ ERP است.

 

آمارها نشان می دهد که 70 درصد از استراتژی‌های سازمان‌ها به علت فقدان عوامل بسترساز با شکست مواجه می شوند. وجود سیستم و فرآیندهای مناسب زمینه تحقق استراتژی‌ها و موفقیت سازمان را فراهم می آورد.

سیستم ERP یک پروژه حیاتی و زمینه ساز موفقیت برای سازمان‌ها محسوب می شود که شرکت برسام رایان با شناخت کامل این سیستم، با مدیریت و اجرای پروژه ERP در تمام مراحل از طراحی تا استقرار نرم افزار در کنار صاحبان کسب و کار خواهد بود.

همواره باید در نظر داشت که نرم‌افزار به عنوان یک ابزار، فقط یکی از عوامل موثر بر کیفیت استقرار ERP در سازمان است و دو عامل اساسی دیگر یعنی دانش و روش استقرار، نقش بسزائی در موفقیت پروژه ایفا می‌کنند. متاسفانه در اکثر اوقات، مدیران سازمان‌ها در هنگام انتخاب ERP، صرفا بر توانمندی‌های نرم‌افزار تمرکز می‌کنند و از بررسی توانمندی‌های تیم استقرار غافل می‌شوند، درحالی که یک تیم ضعیف حتی با در اختیار داشتن قوی‌ترین نرم‌افزار قادر به انجام پروژه موفق نخواهد شد.

بنا‌براین یکی از عوامل مهم در موفقیت پروژه‌های ERP توانمندی تیم استقرار در اجرای صحیح پروژه است. استقرار سیستم‌های ERP به دلیل ایجاد تغییرات گسترده و عمیق در سازمان، اساسا کاری پیچده و دشوار می‌باشد به همین جهت تیم استقرار دهنده باید علاوه بر دانش کافی درحوزه‌های مختلف مربوط به کسب و کار سازمان از توانائی مدیریت پروژه بالائی برخورد باشد تا بتواند با درنظر گرفتن شرایط سازمان و حساسیت‌های موجود در کسب و کار، بهترین روش و برنامه را برای استقرار پروژه طراحی کرده و مسئولیت اجرای آن را به‌عهده بگیرد.

شرکت برسام رایان تجربیات موفق متعددی را در ضمینه استقرار پروژه‌های ERP با نرم افزارهای متنوع در کارنامه خود دارد و با اتکا به توانمندی متخصصین خود در این حوزه صرفا نظر از نوع نرم‌افزاری که شما انتخاب کرده‌اید، متضمن اجرای پروژه ERP با بهترین کیفیت در سازمان شما خواهد بود.

 

به اندازه خودتان عاشق کسب و کارتان هستیم!

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و محصولات می توانید با تیم فروش برسام رایان در ارتباط باشید